Ar pamenate, kada paskutinį kartą braidėt po rasos lašais nubarstytą pievą….?

Kada paskutinį kartą sveikinot bundančią saulę, švilpaudami kartu su ankstyvaisiais vyturiais…?

O ar dar prisimenate šviežio karvės pieno skonį…?

 

   Ar dar ne laikas stresą, skubėjimą, nesibaigiančius darbus bei rūpesčius palikti mieste ir atvykti pasisvečiuoti pas mus, į Mingės kaime įsikūrusią kaimo turizmo sodybą „Mingės vila“?

 

   Mes siūlome Jums tylą, ramybę ir lengvą vėjelį, lengvai dvelkiantį jūra.

Siūlome poilsį vietovėje, kurioje per amžių amžius žmonės gyveno santarvėje su gamta.

Siūlome ir Jums įsilieti, susitapatinti su šios unikalios vietovės aplinka, pailsėti, atsigauti, atsipalaiduoti ir vėl susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

 

   Vila Mingė – tai vieta, kur nuo jūros atklydęs vėjas išblaško pykčius ir nepasitenkinimą, kur saulė ir ramybė sužadina norą gyventi ir grįžti į kasdienybę pasisėmus naujų jėgų, kur jūra – pasiekiama ranka.

 

   Mes laukiame Jūsų!

 

   Mingės (arba kitaip Minijos) žvejų kaimas, įsikūręs Minijos upės žemupyje, dėl gražaus, unikalaus kraštovaizdžio vadinamas mažąja Lietuvos Venecija. Šis skambus pavadinimas kilo iš to, jog Mingėje upė atstoja gatvę, o vietiniai gyventojai į kitą krantą iriasi valtelėmis arba keliasi vandens dviračiais. Vienas iš gražiausių ir žinomiausių Lietuvos kaimų, savitas savo unikalumu. Gatviniame rėžiniame išretėjusiame žvejų kaime sodybos kurtos abipus Minijos upės skersiniuose rėžiuose, pastatai statyti paupyje greta prieplaukų. XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje daugiausia buvo statomi Mažajai Lietuvai būdingi mūriniai ir mediniai pastatai – autentiškų pastatų neišliko. Dauguma gyvenamųjų namų buvo dvigaliai, pagrindiniu fasadu atsukti į Minijos upę, tvartai su paaukštintomis pastogėmis – ertikiais. Paskutiniu metu Minijos kaime (Mingėje) sparčiai vystomas vandens ir kaimo turizmas. Minijos kaimas - gera vieta apsistoti gamtos pasiilgusiam žmogui – žvejybos mėgėjui ir buriuotojui, šiaip ekskursantui, pasiplaukiojimo, vandens slidžių mėgėjui arba tiesiog pabūti unikaliame gamtos kampelyje. Neįmanoma šio gamtos grožio nupasakoti, jį reikia tiesiog būtinai pamatyti.

APIE MUS

PRAMOGOS